Adres: Dąbrowa Górnicza 41-300 ul. Florowska 15 ( wjazd od ul. Nowocmentarnej )

   Telefon: 507 771 780; 513 576 281

Jesteś tutaj: Zakładki z miastami w stopce Skup złomu Psary

Skup złomu Psary

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Nasze place wyróżniają się spośród innych placów pięknym wyglądem,
 • Waga widoczna dla Klienta w naszym skupie złomu w Psarach,
 • Sprawiedliwa segregacja,
 • Przyjazny i pomocny personel,
 • Indywidualne podejście do klienta,
 • Szeroki zakres usług,
 • Możliwość transportu dużych ilości towaru,
 • Wysokie ceny,
 • Długie godziny otwarcia.

Co powinniśmy kupić - skup złomu Psary radzi?

 1. Zakup akumulatorów
  Skup złomu w Psarach skupuje akumulatory żelowe, ołowiowe i kwasowo-ołowiowe. Przy sprzedaży dużych ilości akumulatorów negocjujemy cenę.
 2. Skup aluminium
  Złom aluminiowy jest dostępny po bardzo konkurencyjnych cenach. Nasze centra są zawsze otwarte. Istnieje możliwość odbioru większych ilości od klienta.
 3. Skup cyny, mosiądzu i ołowiu
  Oferujemy wysokiej jakości złom cyny, mosiądzu i ołowiu po bardzo konkurencyjnych cenach. Nasze punkty skupu są zawsze otwarte. W przypadku większych ilości istnieje możliwość odbioru od klienta.
 4. Miedź
  Ceny złomu miedzi i kabli miedzianych są bardzo konkurencyjne, a nasze centra skupu są otwarte przez siedem dni w tygodniu (w tym w niedziele). Możemy odbierać miedź od klientów w większych ilościach i negocjować cenę.

O nas. Kim jesteśmy? Czym się zajmujemy?

Firma Jurmet to skup złomu działający w Psarach od wielu lat obecny na śląskim rynku. Naszą misją jest zbieranie i transport surowców, a następnie ich recykling. Mamy nadzieję, że nasza działalność choć w części przyczyni się do poprawy stanu środowiska naturalnego. Jesteśmy dostępni na terenie Dąbrowy Górniczej, jak również w okolicznych miejscowościach. Nasze usługi są rzetelne, terminowe i solidne. Naszą firmę prowadzą profesjonalni pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży. Oferujemy elastyczne terminy i warunki płatności. Każdego dnia w naszych centrach skupu mamy wysokie ceny surowców.

W jakich godzinach jesteśmy otwarci?

Jesteśmy jednym z niewielu skupów złomu w Psarach który jest otwarty tak długo:

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Sobota: 8:00 - 13:00

Niedziela: nieczynne.

Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wysoką jakość cen i elastyczne terminy, ponieważ posiadamy rzetelną ocenę jakości i ilości surowców. Zapraszamy do współpracy.

Środowisko i złom

Wiemy, jak ważny jest recykling surowców wtórnych dla poprawy stanu środowiska. Zużyte surowce poddajemy recyklingowi, aby ograniczyć dalsze zanieczyszczenie środowiska.

Czego nie możemy kupić?

Amortyzatory, gaśnice i butle gazowe, zbiorniki, wózki sklepowe butle gazowe, zbiorniki gazowe, butle gazowe, wózki sklepowe, lodówki pralki elektronika, kartony