Adres: Dąbrowa Górnicza 41-300 ul. Florowska 15 ( wjazd od ul. Nowocmentarnej )

   Telefon: 507 771 780; 513 576 281

Jesteś tutaj: Zakładki z miastami w stopce Skup złomu Sosnowiec

Skup złomu Sosnowiec

Stale rosnący popyt przyciąga zarówno osoby chcące pozbyć się złomu, jak i tych, którzy świadczą usługi w tym zakresie skupu i sprzedaży.

Liczne firmy oferują w Sosnowcu usługi obejmujące skup i obrót surowcami wtórnymi. Jurmet kojarzony jest zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami, które oferują najlepsze usługi i najbardziej konkurencyjne ceny.

Skup złomu Jurmet oferuje skup metali kolorowych w Sosnowcu. Jest to efekt prawie 11-letniego doświadczenia na lokalnym rynku.

Jurmet Skup Złomu to znana firma, która specjalizuje się w skupie surowców wtórnych, w tym złomu w Sosnowcu. Usługi firmy są konkurencyjne nie tylko ze względu na atrakcyjne ceny surowców wtórnych, ale także dzięki nowoczesnemu sprzętowi do załadunku, rozładunku i transportu złomu. Jest to ważna usługa, zwłaszcza dla tych, którzy muszą pozbyć się dużych ilości złomu. 

Skup złomu Jurmet ma wiele zalet

Co jest najlepsze w skupie złomu metali w Sosnowcu? Pozwala on również na natychmiastową zapłatę za zakupione materiały, gotówką lub przelewem. Firma oferuje również długoterminową współpracę. Pozwala to na negocjowanie ceny i warunków umowy. Dzięki tej usłudze można zakupić złom miedzi, mosiądzu i brązu, a także złom stali nierdzewnej, cynku ołowiu, stali i żeliwa w bardzo konkurencyjnych cenach, nie tylko na Śląsku, ale w całym kraju.

NASZE ATUTY

  • Korzystne ceny
  • Natychmiastowa płatność przelewem lub gotówką
  • Profesjonalna i sprawna obsługa klienta

Skontaktuj się z nami

Szukasz punktu skupu złomu?. Oferujemy przystępne ceny i możemy pomóc Ci rozwiązać problemy związane z ochroną środowiska.

JURMET

Florowska 15

Dąbrowa Górnicza 41-300

tel:507 771 780; 513 576 281

Wjazd od ulicy Nowocmentarnej