Adres: Dąbrowa Górnicza 41-300 ul. Nowocmentarna 1   Telefon: 507 771 780; 513 576 281

Jesteś tutaj: Zakładki z miastami w stopce skup złomu Olkusz

skup złomu Olkusz

Skup Złomu Jurmet Olkusz to zdeterminowana idea recyklingu

Skup złomu Jumet w Olkuszu to innowacyjny sposób na recykling. Jesteśmy zaangażowani w ochronę środowiska we wszystkich obszarach naszej działalności. Skup zlom Jurmet dąży do perfekcyjnej segregacji. Doceniają to partnerzy naszej firmy, którzy często przyłączają się do naszej prozdrowotnej ideologii. Skontaktuj się z nami, jeśli nie jesteś pewien, czy zmiana otoczenia może sprawić, że świat stanie się spokojniejszy, przyjemniejszy i mniej toksyczny. Możemy pomóc w ochronie środowiska w Twoim miejscu pracy, firmie lub domu.

Skup złomu Jurmet Olkusz: Dlaczego warto?

Nasz skup złomu Jurmet w Olkuszu możesz odwiedzić 6 dni w tygodniu. Realizujemy indywidualne zamówienia po wcześniejszym uzgodnieniu. Współpracując z Jurmet Skup Złomu w Olkuszu możesz być pewien wysokiej jakości usług.

Wszystkie nasze zalety, a nawet więcej

Oferujemy wysokiej jakości usługi i służymy pomocą każdemu klientowi. Dysponujemy dużym zapleczem magazynowym oraz specjalistycznym sprzętem do transportu i recyklingu metali, akumulatorów czy złomu. Poniżej przedstawiamy nasze główne zalety w działaniu:

  • Punktualność i terminowość
  • Profesjonalizm i rzetelność
  • Działanie wymaga zaangażowania i determinacji
  • Duża baza technologiczna umożliwiająca obsługę większych wolumenów
  • Otwartość na nowe rozwiązania

Co sądzą o naszej pracy nasi klienci?

Nasi klienci zawsze są wobec nas lojalni. W przypadku skupu metali nieżelaznych oferujemy konkurencyjne i atrakcyjne ceny. Większe instytucje coraz częściej decydują się na profesjonalną segregację swoich odpadów i nawiązują z nami współpracę. Dbając o 100% satysfakcji klienta, dbamy o prostotę i ekologię. Możemy zaoferować rekomendacje lokalnych firm i otrzymujemy wiele pozytywnych komentarzy od naszych klientów.

Skontaktuj się z nami

Szukasz punktu skupu złomu? Być może chcesz zwiększyć swój recykling. Oferujemy przystępne ceny i możemy pomóc Ci rozwiązać problemy związane z ochroną środowiska.

JURMET

Nowocmentarna 1

Dąbrowa Górnicza 41-300

tel:507 771 780; 513 576 281

Wjazd od ulicy 11 Listopada, przy cmentarzu na Alejach.