Adres: Dąbrowa Górnicza 41-300 ul. Florowska 15 ( wjazd od ul. Nowocmentarnej )

   Telefon: 507 771 780; 513 576 281

Jesteś tutaj: Zakładki z miastami w stopce Skup złomu Łazy

Skup złomu Łazy

Skup złomu Jurmet czym jest?

Nasza firma zajmująca się skupem złomu i metali kolorowych działa na terenie Łazów i okolic. Współpracujemy zarówno z firmami jak i klientami indywidualnymi. Oferujemy najwyższe ceny skupu na rynku, a także dysponujemy wagą samochodową, która jest naszym codziennym narzędziem pracy.

Polityka naszej firmy skup złomu jurmet nastawiona jest przede wszystkim na zadowolonych klientów, sumienne wykonywanie pracy oraz na długoterminowe relacje, które przekładają się na solidne, owocujące w przyszłości wzajemne interesy. Posiadamy wszelkie pozwolenia na prowadzenie działalności związanej z gospodarowaniem odpadami przy zachowaniu najwyższych standardów związanych z bezpieczeństwem środowiska. Wybierając nas, macie Państwo pewność, że przyczyniacie się bezpośrednio do poprawienia stanu środowiska dla Was, oraz Państwa dzieci. Zakupione towary magazynujemy w miejscach specjalnie do tego przeznaczonych nie narażając środowiska naturalnego na jakikolwiek uszczerbek z naszej strony.

Jakie usługi oferuje skup złomu Jurmet?

Obecnie ceny skupu metali kolorowych na polskim rynku wahają się od kilku do kilkunastu złotych za kilogram. Oferowane kwoty za wykup odpadków niezawierających w swoim stopie żelaza są zależne w głównej mierze od popytu i podaży na dany surowiec. Co więcej, stawki skupu miedzi są uzależnione od ilości sprzedawanego przez klienta surowca. Informujemy, że wartości te są uzależnione od wielu zmiennych, w związku z czym prosimy o aktywne śledzenie cennika, ponieważ każdego dnia mogą w nim zachodzić drobne zmiany.

Naszym dostawcom oferujemy:

  • Skup i odbiór złomu stalowego, żeliwnego,
  • Terminowość oraz wysoką jakość usług,
  • Uczciwa klasyfikacja przyjmowanego złomu,
  • Atrakcyjne ceny skupu,

Warto o nas pamiętać 

Poszukują Państwo odpowiedniego skupu złomu, który w szybki sposób pozbędzie się ciężkiego i zalegającego problemu? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy skup aluminium i innych metali.  Warto skorzystać z naszego skupu puszek, nie opłaca się ich wyrzucać do śmietnika z uwagi na to,że jest to świetny surowiec wtórny. Należy pamiętać o tym, że właściwe segregowanie aluminium oraz innych odpadów jest jednoznaczne z dbaniem o środowisko.