Adres: Dąbrowa Górnicza 41-300 ul. Florowska 15 ( wjazd od ul. Nowocmentarnej )

   Telefon: 507 771 780; 513 576 281

Jesteś tutaj: Zakładki z miastami w stopce Skup Złomu Katowice

Skup Złomu Katowice

Czym się zajmujemy

Oferujemy kompleksowe usługi dla naszych klientów w zakresie gospodarki złomem metali kolorowych. Jesteśmy w stanie zebrać, przetworzyć i dostarczyć złom do klientów na terenie całej Europy i Polski. Dysponujemy dużymi powierzchniami magazynowymi oraz dobrze zorganizowanym zapleczem technologicznym, co pozwala nam na składowanie największych ilości złomu. Stanowi to naszą przewagę konkurencyjną. Angażujemy się w ochronę środowiska i ekologii, inwestując w nowe technologie, które ułatwiają nam pracę i czynią ją bezpieczniejszą dla ludzi i środowiska.

Zobacz, jak pracujemy

Zależy nam na zapewnieniu Ci doskonałej obsługi i konkurencyjnych cen skupu złomu. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami. Oferujemy przerób złomu, skup i sprzedaż w zależności od potrzeb. Oferujemy bezpieczny i wydajny transport po najbardziej konkurencyjnych stawkach. Dzięki umiejętności dokładnego klasyfikowania materiału zdobyliśmy zaufanie tysięcy klientów, którzy chętnie do nas wracają. Możliwe są zamówienia hurtowe i niestandardowe. Jesteśmy otwarci na negocjacje cen złomu.

Tradycja jest sercem naszej firmy

Jesteśmy firmą z tradycjami, dlatego mamy własne zasady dotyczące skupu metali kolorowych. Nie zawiedziemy Państwa oczekiwań. Czynniki zewnętrzne, takie jak warunki rynkowe czy awarie, są dla nas okazją do zmobilizowania większych zasobów, aby spełnić wszystkie oczekiwania.

Zawsze wybieramy kontrahenta, gdy musimy podjąć decyzję pomiędzy własną korzyścią a realizacją kontraktu. Wierzymy w budowanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i wzajemnej sympatii. Dążymy do zachowania naszych wartości nawet wtedy, gdy nie są one modne lub na czasie.

Nasi pracownicy korzystają z nowoczesnych pojazdów i maszyn, a zadania powierzamy profesjonalistom. Oferujemy konkurencyjne stawki i elastyczne warunki współpracy.

Co mamy do przekazania

Dysponujemy wykwalifikowanym personelem, który pomoże Ci rozładować, skategoryzować i zważyć Twoje przedmioty. Wszystkie zezwolenia są dostępne za pośrednictwem systemu BDO. 

Skupujemy różne produkty:

  • Miedź,
  • Aluminium,
  • Mosiądz,
  • Brąz,
  • Cynk,
  • Ołów,
  • ... i wiele innych

Od 2011 roku prowadzimy skup złomu

Jurmet to skup złomu zlokalizowany w Katowicach. Skupujemy surowce wtórne i starannie je segregujemy, aby przekazać je do odpowiednich firm przetwórczych.

Pracując w tej branży, zwracamy szczególną uwagę na ochronę środowiska. Przestrzegamy zasad ochrony środowiska i dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować jego zanieczyszczenie. Przestrzegamy wszystkich norm bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów wewnętrznych. Wydział Ochrony Środowiska wydał zezwolenie na transport i zbieranie odpadów.

Nasza współpraca to coś więcej niż tylko możliwość osiągnięcia zysku. To także działanie na rzecz ochrony środowiska.