Adres: Dąbrowa Górnicza 41-300 ul. Florowska 15 ( wjazd od ul. Nowocmentarnej )

   Telefon: 507 771 780; 513 576 281

Jesteś tutaj: Zakładki z miastami w stopce Skup Złomu Klucze

Skup Złomu Klucze

Pozbycie się złomu może być wyzwaniem, ale niesie ze sobą wiele wymiernych korzyści. Nasza firma może pomóc Ci w skupie złomu i zaoferować cennik. Płacimy naszym klientom na miejscu, co również jest ważne. Skup złomu Jumet to świetny wybór dla miejscowości Klucze! Nasi pracownicy potrafią sprostać wszystkim Twoim wymaganiom i zapewniają doskonałą obsługę. Skup złomu w Kluczach posiada wieloletnie doświadczenie. Doświadczenie to było budowane przez wiele lat.

Co można złomować w Kluczach 

 Skup Złomu przyjmie od klientów z Kluczy następujące produkty m.in.:

  • Miedź,
  • Żeliwo,
  • Stal,
  • Aluminium,
  • Mosiądz,
  • Brąz.

W ciągu ostatnich jedenastu lat skup złomu Jurmet obejmował zarówno metale żelazne, jak i nieżelazne. Często jest to połączone z recyklingiem. Klientom firmy skup złomu Jurmet w kluczach oferujemy najlepsze usługi techniczne i transportowe w naszym punkcie skupu złomu Jurmet. Posiadamy również kilka stanowisk wagowych. Pozwala to klientom na dokładne oszacowanie wagi i skraca czas oczekiwania na wycenę złomu.

Nasze działania są zgodne z surowymi standardami i etyką 

Skup złomu Jurmet od początku swojej działalności świadczy usługi zgodnie z wszelkimi obowiązującymi normami. Jest to niezbędne dla każdej firmy, która działa tak jak nasza. Jest to coś, co traktujemy bardzo poważnie. Dlatego skup złomu Jurmet w Kluczach dokłada wszelkich starań, aby nie pozostały po nim żadne odpady. Odwiedź naszą siedzibę w Dąbrowie Górniczej, aby dowiedzieć się więcej.

Skorzystaj z usług Jurmet Skup Złomu

Oferujemy wiele korzyści zarówno osobom prywatnym, jak i współpracującym z nami firmom. Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnym cennikiem usług oferowanych przez skup złomu Jurmet w Kluczach oraz do skorzystania z naszej oferty. Wszyscy klienci mogą skorzystać z naszych bardzo konkurencyjnych stawek. Zapraszamy osoby z miejscowości Klucze i okolic do odwiedzenia nas lub kontaktu telefonicznego.

Jurmet

Florowska 15

Dąbrowa Górnicza 41-300

tel:507 771 780; 513 576 281

Wjazd od ulicy Nowocmentarna