Adres: Dąbrowa Górnicza 41-300 ul. Florowska 15 ( wjazd od ul. Nowocmentarnej )

   Telefon: 507 771 780; 513 576 281

Jesteś tutaj: Zakładki z miastami w stopce Skup złomu Bolesław 

Skup złomu Bolesław 

Skup złomu

Od lat zajmujemy się skupem złomu. Jesteśmy dumni z naszego bogatego doświadczenia i umiejętności wdrażania procedur na najwyższym poziomie. Posiadamy autoryzowany punkt skupu złomu metali. Przestrzegamy wysokich standardów, które mają na celu ochronę środowiska naturalnego oraz bezpieczeństwo ludzi. Oferujemy profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny. Zachęcamy do kontaktu z nami, jeśli posiadasz sprzęt, którego chcesz się pozbyć.

Czy warto oddawać złom do skupu?

Nikt nie lubi, gdy na jego posesji piętrzą się pozostałości po remontach czy rozbiórkach. Podobnie jest ze starym sprzętem RTV i AGD, który jest wymieniany na nowy i zalega w garażach i piwnicach. Zamiast udawać, że problemu nie ma, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy i wystawić złom na sprzedaż. Pozwoli to zadbać o swój dom i zarobić pieniądze w zależności od rodzaju sprzedawanego sprzętu.

Przyjmujemy następujące produkty:

  • miedź,
  • aluminium,
  • mosiądz,
  • brąz,
  • cynk,
  • ołów,
  • i wiele innych.

Jakie są nasze cechy?

Posiadamy legalne zezwolenie

Podczas wykonywania naszej pracy zwracamy uwagę na wszystkie wymogi prawne. Działamy zgodnie z nowelizacją ustawy o odpadach (nr 116, poz. 1208). Naszym klientom oferujemy kartę przyjęcia odpadów oraz pomoc w załatwieniu formalności.

Ochrona środowiska w Polsce

Nasz zespół stara się przestrzegać wszystkich norm ochrony środowiska. Wykonujemy profesjonalną segregację odpadów płynnych i stałych.

Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy

Naszym klientom oferujemy również atrakcyjne stawki za składowanie dużych ilości złomu stalowego. Wszystkie formalności załatwiamy szybko i po korzystnych stawkach.

Gdzie jest nasz skup złomu?

Nasza firma zajmuje się skupem złomu w Małopolsce. Jesteśmy otwarci na każdego klienta, który jest zainteresowany skupem złomu od klientów prywatnych i komercyjnych. Jeśli chcesz z nami współpracować, służymy pomocą. Jesteśmy otwarci na Ciebie!

JURMET

Nowocmentarna 1

Dąbrowa Górnicza 41-300

tel.: 507 771 780; 513 576 281

Wejście od ul. 11 Listopada, obok cmentarza przy Alejach.